Dąbki

76 - 156 Dąbki, Bobolin, ul. Baltycka 14

Domki letniskowe ATOL

Domki letniskowe ATOL

Domki letniskowe ATOL

Domki letniskowe ATOL

PROMOCJA DO KOŃCA MARCA - ZOBACZ CENNIK

NOWO WYBUDOWANE DOMKI - 2013! Ośrodek wypoczynkowy ATOL zaprasza Państwa na wypoczynek w miejscowości Dąbki - Bobolin k/Darłowa. Dąbki to miejscowość uzdrowiskowa o ciekawym usytuowaniu pomiędzy morzem a jeziorem, dzięki czemu przybywający tu turyści mają możliwość korzystania z rekreacji nad dwoma akwenami wodnymi. W odległości 350 m od domków znajduje się szeroka piaszczysta plaża otoczona pasmem nadmorskich wydm porośniętych głównie sosną zwyczajną i sosną czarną. Wzdłuż linii morskiego brzegu ciągnie się swoista sześciokilometrowa promenada leśna idealna na wycieczki piesze i rowerowe. W ofercie wypoczynku proponujemy komfortowe domki drewniane piętrowe o powierzchni 70m2. Oferując luksusowe warunki, zapewniamy możliwość zamieszkania w każdym domku do 5 osób. Struktura domków: Na parterze jest salon wypoczynkowy, aneks kuchenny z pełnym wyposażeniem, jadalnia oraz duża łazienka z natryskiem. Na piętrze znajdują się dwie niezależne sypialnie. Jedna wyposażona w łóżko małżeńskie (160cm x 200cm), w drugiej dwa pojedyncze tapczany. Sypialnie przedzielone są korytarzykiem i garderobą. Dla bezpieczeństwa dzieci przy schodach zamontowano barierki. Część domów posiada kominki, w pozostałych są grzejniki elektryczne. W każdym z domów jest telewizor, dostęp do Wi-fi. Na wyposażeniu: - stół ogrodowy - grill - parawan i leżaki Dla Gości zapewniamy: - parking (1 miejsce na domek) - plac zabaw - boisko sportowe - wypożyczalnia rowerów W pobliżu domków zlokalizowane są sklepy ogólnospożywcze, stołówka, restauracje, baseny, odnowa biologiczna. Zapraszamy na udany wypoczynek rodzinny!

Wyposażenie pokoi

Struktura domków: Na parterze jest salon wypoczynkowy, aneks kuchenny z pełnym wyposażeniem, jadalnia oraz duża łazienka z natryskiem. Na piętrze znajdują się dwie niezależne sypialnie. Jedna wyposażona w łóżko małżeńskie (160cm x 200cm), w drugiej dwa pojedyncze tapczany. Sypialnie przedzielone są korytarzykiem i garderobą. Dla bezpieczeństwa dzieci przy schodach zamontowano barierki. Wszystkie domy posiadają kominki i grzejniki elektryczne. W każdym z domów jest telewizor, dostęp do Wi-fi.

Cennik

Ceny od 150 zł do 320 zł w zależności od terminu i ilości osób. 

Dodatkowe opłaty:
 - opłata uzdrowiskowa ustalana przez Radę Gminy Darłowo,
 - 50 zł za końcowe sprzątanie domku,
 - energia elektryczna rozliczana wg zużycia

Regulamin:
 - warunkiem rezerwacji jest zadatek,
 - doba hotelowa rozpoczyna się o godzinie 16.00 w dniu przyjazdu, a kończy o godz. 10.00    w dniu wyjazdu,
 - każdemu domkowi przyporządkowane jest jedno miejsce parkingowe,
 - nie ma możliwości przyjazdu ze zwierzętami,
 - w celu zapewnienia Państwu spokojnego i bezpiecznego wypoczynku, pobyt dodatkowych    osób po wcześniejszym uzgodnieniu z właścicielem domków.

Lokalizacja

Domki letniskowe ATOL

76 - 156 Dąbki, Bobolin, ul. Baltycka 14

603 043 049

Wyślij zapytanie

Sprawdź trasę dojazdu:

Wyślij zapytanie o nocleg

Wybierz datę pobytu

Zaznacz, jeżeli dopuszczasz elastyczność terminu.

Dane i treść zapytania

Na ten adres odpiszemy

Kod weryfikacyjny

Dąbki

Dąbki to atrakcyjnie zlokalizowana - w centrum Pobrzeża Słowińskiego, pomiędzy morzem a jeziorem Bukowo - nadmorska wioska uzdrowiskowa. Bezsprzecznie najważniejszą zaletą tej miejscowości jest nadmorska plaża, która jest piaszczysta i szeroka. Na plaży, czasem w pobliżu zejścia do morza, natknąć się można na barwne, małe kamyki, a czasami odłamki jantaru - klejnotu Morza Bałtyckiego. Równolegle do plaży, wśród porastającego wydmy, sosnowego lasu, ciągnie się długa - 6-cio kilometrowa promenada.

Dodatkową ciekawostką jest spore jezioro Bukowo. Jego powierzchnia to mniej więcej 18 kilometrów kwadratowych. Odpowiednio przygotowany brzeg jeziora wabi entuzjastów wodnych sportów oraz wędkarzy. Liczne wypożyczalnie proponują wyposażenie wodniackie, zaś szkółki - naukę kitesurfingu, windsurfingu, żeglarstwa. Na jeziorze działa także marina żeglarska, a w wakacje po jeziorze pływa nieduży statek spacerowy. Dodatkowo w okolicy jeziora i Dąbek można uprawiać nordic walking, spacerować, jeździć na rowerze czy konno.

Dzięki panującemu tutaj zdrowemu mikroklimatowi, czystemu, pełne jodu powietrzu, mieszającemu się z aromatem pobliskich sosen oraz okazałych lasów w 2007 roku Dąbki uzyskały stan prawny uzdrowiska. Do tej miejscowości przez cały rok przyjeżdżają kuracjusze. Leczy się w tym miejscu m. in. przeróżne choroby kardiologiczne, reumatyczne, choroby układu oddechowego i nerwice.

Otoczenie Dąbek jest także atrakcyjne. W Bobolinie można zobaczyć bunkry na plaży, zapoznać się z historią działa Dora i pojeździć konno. Darłowo kusi turystów zabytkami - Zamek Książąt Pomorskich, darłowskie kościoły: św. Gertrudy, św. Jerzego, Mariacki, Brama Kamienna. A Darłówko to latarnia morska, rozsuwany most, Zlot Historycznych Pojazdów Wojskowych i port, z którego wypływają statki wycieczkowe.© Portal Dabki.pl noclegi • informacje • atrakcje

Akcept.eu - Marketing dla obiektów noclegowych