Noclegi Dąbki
Dąbki/Bobolin - Domki letniskowe ATOL
76 - 156 Dąbki, Bobolin, ul. Baltycka 14
603 043 049
info@domkiatol.pl
www.dabki.pl/atol , www.domkiatol.pl
Do plaży 350m

Serdecznie zapraszamy do nadmorskiego uzdrowiska Dąbki, położonego na mierzei między Bałtykiem a jeziorem Bukowo. Urok tej miejscowości przyciąga co roku tysiące turystów. Wspaniały mikroklimat charakteryzujący się dużym nasłonecznieniem oraz bogatym w jod morskim powietrzem, rozległe obszary leśne i brak przemysłu gwarantują zdrowy wypoczynek. Tutejsze jezioro Bukowo z przystanią i szkółką windsurfingu stwarza idealne warunki do uprawiania sportów wodnych. Pobliskie Darłowo i Darłówko, z jego zabytkami i atrakcjami turystycznymi, gwarantuje przyjemne spędzenie wolnego czasu.

Na miłośników wodnych uciech czekają dwa rozległe jeziora: Bukowo i Kopań, oraz dwie rzeki - Wieprza i Grabowa. Nad jeziorem czekają wypożyczalnie sprzętu oraz instruktorzy windsurfingu. Co roku w Dąbkach rozgrywają się zawody żeglarskie i windsurfingu. Jeśli lubicie Państwo spacery, to Dąbki mają do dyspozycji piękną aleję spacerowo - joggingową o długości 7 km położoną pomiędzy jeziorem a morzem. Aleja ta doprowadzi Was do miejsca, w którym jezioro łączy się z morzem. Zapraszamy na wczasy nad morzem w Dąbkach !

Wyświetleń: dzisiaj: 62 / w tym miesiącu: 2360 / wszystkich: 196761 od 04.12.2013. Wizyty dzisiaj: 5/ wszystkich: 3031 od 2015-05-20 .

© AKCEPT.EU DĄBKI

logo Akcept