DĘBOWA OSADA

 • Dodaj do notesu
 • ul Piracka 1, Bobolin Do plaży 500m
 • 791 00 ...
  505 98 ...
  534 58 ...
 • Wyślij zapytanie

Atuty pokoju

 • Łazienka

Dostępne w obiekcie

 • Oferta wyżywienia
 • Plac zabaw

Potencjał Dębowej Osady to jej położenie blisko natury, za którym idzie w parze czerpanie z naturalnych rozwiązań. Nie jest to nachalna chęć zwrócenia człowieka naturze, lecz bardziej chęć pobudzenia świadomości jak daleko od naturalnych dróg człowiek potrafi się oddalić. Zapraszamy na wypoczynek wszystkich, którzy poszukują odmiany od codziennego przesyconego cywilizacją bytu.

Organizujemy pobyty dedykowane dla rodzin z dziećmi, których program ma postawić dzieci jako kompanów wakacyjnej (i nie tylko) wyprawy dla rodziców lub też rodziców jako idealnych kumpli na wczasach dla dzieci ("Rodzinna Przygoda"). W naszej ofercie znajdą Państwo również propozycję wypoczynku dla dzieci i młodzieży w formie eko-kolonii ("Eko Wakacje dla dzieci i młodzieży").

Jesteśmy otwarci na organizację innych form wypoczynku dla dorosłych i/lub dzieci i zapraszamy do współpracy wszystkich, którzy mają pomysł na spędzenie wypoczynku blisko natury (warsztaty, impreza integracyjna, wieczór kawalerski/panieński i inne).

Osada znajduje się na terenie Ranczo Mustafa w Bobolinie – malowniczej zachodniopomorskiej miejscowości, usytuowanej pomiędzy Darłówkiem i Dąbkami. 

Opis pokoi

Dębowa Osada oferuje 6 drewnianych, jasnych, przytulnych i wygodnych domków z łazienkami, zbudowanych z ekologicznych materiałów. Sercem Osady jest oryginalny „Dom-matka” , a w nim jadłodajnia i świetlica, duży piec chlebowy, palenisko z czerwonej cegły, grill, pomieszczenia sanitarne.

x

DĘBOWA OSADA

ul Piracka 1, Bobolin

Do plaży 500m

Wyślij zapytanie o nocleg

Data pobytu

Twoje dane

Dodatkowe informacje

Firma Akcept Wojciech Deja nie przechowuje Twoich danych, które wypełniłeś w tym formularzu zapytania o dostępność miejsc noclegowych. Przesyłamy je bezpośrednio do obiektu noclegowego w postaci elektronicznej. Twoje dane nie są gromadzone w naszych bazach danych. Na Twoje zapytanie odpowie bezpośrednio obiekt noclegowy.

Wyświetleń: dzisiaj: 6 / w tym miesiącu: 666 / wszystkich: 83631 od 11.01.2018. Wizyty dzisiaj: 0 / wszytkich 1830 od 2018-01-11 .

Wizyt: 3 369 172, Dziś: 251, Osób online: 7

Kontakt i reklama Logowanie

Udostępnij stronę

Na Facebooku Wyślij mailem