Hotel Argentyt

76-156 Dąbki, ul. Wydmowa 17
94 314 81 34
+ 3

Do plaży 100m

od 75 zł os./doba

Dodaj do notesu

Wyślij zapytanie o wolny termin

Wyposażenie dostępne w pokojach

  • Łazienka
  • Telewizor
  • Radio
  • Sprzęt plażowy

Oferta obiektu

  • Oferta wyżywienia
  • Restauracja
  • Sauna
  • Dla niepełnosprawnych

INTERFERIE Argentyt w Dąbkach położony jest w niezwykłym miejscu nad Bałtykiem, w odległości zaledwie 100 metrów od przepięknej, piaszczystej plaży i 50 metrów od malowniczego jeziora Bukowo. Miejscowość Dąbki, dzięki wyjątkowemu nadmorskiego mikroklimatowi z dużą zawartością jodu i aerozolu morskiego, posiada status uzdrowiska. INTERFERIE Argentyt to największe sanatorium dla małych dzieci w Polsce. Pobyt tutaj, niczym szczepionka, uodparnia na wszystkie zapalenia górnych dróg oddechowych, łagodząc m.in. objawy astmy oskrzelowej. Piękna i ciekawa okolica, urokliwe krajobrazy, świeże morskie powietrze, a także wysoki standard świadczonych usług i doskonała obsługa to zdecydowanie powody ku temu, by pobyt u nas stał się niezapomnianym wspomnieniem. test

Opis pokoi

TERFERIE Argentyt w Dąbkach to trzy budynki, w których łącznie przygotowaliśmy dla Państwa 197 pokoi. Posiadamy pokoje 1, 2 i 3-osobowe oraz apartamenty urządzone w przytulnym stylu. W każdym z nich znajduje się łazienka z natryskiem, TV, radio, telefon oraz sprzęt plażowy. Troszczymy się również o wygodę wypoczynku rodzin z dziećmi. Nasz obiekt przyjazny jest osobom niepełnosprawnym – dysponujemy wygodnymi windami oraz specjalnymi pokojami i podjazdami, które ułatwiają dostęp do wszystkich pomieszczeń wspólnych. Potwierdzeniem tych udogodnień są certyfikaty, które pozwalają nam na przyjmowanie grup turystycznych (certyfikat OD) oraz organizację turnusów rehabilitacyjnych (certyfikat OR).

x

Hotel Argentyt

76-156 Dąbki, ul. Wydmowa 17

Do plaży 100m

Oblicz dojazd do naszego obiektu:

Wyślij zapytanie o nocleg

Na ten adres odpiszemy

Kod weryfikacyjny
Wyświetleń: dzisiaj: 3 / w tym miesiącu: 1710 / wszystkich: 33622 od 07.09.2015. Wizyty dzisiaj: 0 / wszytkich 7429 od 2015-09-07 .

Wizyt: 2 404 002, Dziś: 110, Osób online: 12

Kontakt i reklama

Udostępnij stronę

Na Facebooku Wyślij mailem