Pensjonat JANUSIA

  • Dodaj do notesu
  • ul. Wczasowa 10, Dąbki Do plaży 550m
  • od 24zł do 42zł os./doba
  • 94 314 ...
    887 03 ...
  • Wyślij zapytanie

Atuty pokoju

  • Część pokoi z łazienkami

Dostępne w obiekcie

  • Grill

Pensjonat JANUSIA - jako gospodarze, od kilkunastu lat działający w turystyce, staramy się tworzyć dobry, trochę magiczny klimat do wypoczynku rodzinnego. Mała, położona na koszalińskim wybrzeżu wieś rybacka Dąbki, jest w pełni przygotowana do obsługi ruchu turystycznego. Jej atrakcyjność to niewątpliwie ciekawe położenie u nasady mierzei oddzielającej duże jezioro Bukowo od otwartego morza. Niezaprzeczalnym atutem położenia w takim układzie morskiej linii brzegowej (prosimy spojrzeć na mapę) jest silne i stałe oddziaływanie aerozolu morskiego, ze wszystkimi pozytywnymi skutkami zdrowotnymi. Taki układ linii brzegowej, tworzy też szerokie plaże o czystość których dbają wyspecjalizowane służby. W zasięgu naszych gości jest dostęp do wielu atrakcji turystycznych. To rejsy po morzu i jeziorze z możliwością wędkowania. W miejscowości, wypożyczalnie sprzętu wodnego oraz wypożyczalnie rowerów z unikatową trasą do Dąbkowic. W bliskim Bobolinie dobra, profesjonalna stadnina koni, zaś w nieodległym Darłówku park wodny z wodą morską. Ośrodek miejski to urokliwe, historyczne miasto Darłowo. Perła miast pomorskich z licznymi ciekawostkami historycznymi, w tym z unikatowym Zamkiem Książąt Pomorskich. Pensjonat położony jest w bardzo cichym i ustronnym miejscu wsi, przy ulicy Wczasowej w odległości ok. 550m od linii brzegowej morza, do którego można dojść ustronną ścieżką. to też ciekawa architektura z tarasem i zadbanym otoczeniem z częścią kominkową.

Opis pokoi

Do dyspozycji gości są pokoje z pełnym, własnym węzłem sanitarnym i pokoje w układzie dwa pokoje na łazienkę. W części rekreacyjnej sala telewizyjna i barek z lodówką.

x

Pensjonat JANUSIA

ul. Wczasowa 10, Dąbki

Do plaży 550m

Wyślij zapytanie o nocleg

Data pobytu

Twoje dane

Dodatkowe informacje

Firma Akcept Wojciech Deja nie przechowuje Twoich danych, które wypełniłeś w tym formularzu zapytania o dostępność miejsc noclegowych. Przesyłamy je bezpośrednio do obiektu noclegowego w postaci elektronicznej. Twoje dane nie są gromadzone w naszych bazach danych. Na Twoje zapytanie odpowie bezpośrednio obiekt noclegowy.

Wyświetleń: dzisiaj: 12 / w tym miesiącu: 838 / wszystkich: 174134 od 13.09.2012. Wizyty dzisiaj: 1 / wszytkich 6221 od 2015-05-20 .

Wizyt: 3 477 001, Dziś: 542, Osób online: 13

Kontakt i reklama Logowanie

Udostępnij stronę

Na Facebooku Wyślij mailem