Dąbki

76-156 Dąbki, ul. Polna 27

Pokoje Gościnne POD ANIOŁAMI

POD ANIOŁAMI KOMFORTOWE POKOJE GOŚCINNE

Pokoje gościnne POD ANIOŁAMI to komfortowe pokoje usytuowane w trzech budynkach, otoczonych dużym i pięknym ogrodem z wieloma kącikami do wypoczynku i rodzinnej wakacyjnej przygody. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą!

Wyposażenie pokoi

Do dyspozycji Państwa: - komfortowe, ogrzewane pokoje 2,3 osobowe, z łożami małż. i z łazienką, 1 studio 2 pokojowe (64 m z aneksem k.), czajnikiem bezprzewodowym, lodówką i sprzętem plażowym - wszystkie pokoje mają osobne nie krępujące wejścia - oferujemy zdrowe, domowe śniadania - darmowy internet Wi-Fi (na terenie całego obiektu) - darmowy oświetlony i zamykany parking lub możliwość parkowania przy posesji - letnia kuchnia kompletnie wyposażona - ręczniki na życzenie klienta, możliwość skorzystania z pralki (poza weekendem) - piękny ogród z kącikami wypoczynkowymi, grille - miejsca zabaw dla dzieci z altaną ogrodową, domkiem na drzewie, zjeżdżalnią, piaskownicą - dla smakoszy wędzona ryba z własnej wędzarni - rowery, kijki do Nordic Walking

Cennik

Zapraszamy do zapoznania się z cennikiem na naszej stronie internetowej.

Lokalizacja

Pokoje Gościnne POD ANIOŁAMI

76-156 Dąbki, ul. Polna 27

94 314 80 33

606 993 059

Sprawdź trasę dojazdu:

Dąbki

Dąbki to atrakcyjnie zlokalizowana - między morzem a jeziorem Bukowo - nadbałtycka wieś kuracyjna. Dzięki panującemu w okolicy Dąbek zdrowemu mikroklimatowi, czystemu, pełne jodu powietrzu, mieszającemu się z aromatem okolicznych sosen i okazałych lasów w 2007 r. Dąbki uzyskały status uzdrowiska. Do tej miejscowości przez pełny rok przyjeżdżają kuracjusze. Leczy się w tym miejscu m. in. różne choroby reumatyczne, kardiologiczne, nerwice oraz choroby układu oddechowego.

Dąbki Atrakcje Turystyczne

Bez wątpienia najistotniejszą atrakcją turystyczną Dąbek jest piaszczysta i szeroka nadmorska plaża. Na plaży, czasem w pobliżu samego wejścia do wody, napotkać można wielobarwne, niewielkie kamyki, ba nawet kawałeczki bursztynu - złota Morza Bałtyckiego. Wzdłuż piaszczystego brzegu, pośród rosnącego na wydmach, sosnowego lasu, wiedzie długa na 6 kilometrów promenada. Dodatkową atrakcją turystyczną jest przybrzeżne jezioro Bukowo. Powierzchnia jeziora to prawie 20 km2. Odpowiednio przygotowany brzeg jeziora kusi entuzjastów wodnych sportów i wędkarzy. Zlokalizowane tutaj wypożyczalnie oferują wyposażenie wodniackie, natomiast szkółki - kursy windsurfingu, kitesurfingu, żeglarstwa. Przy jeziorze działa także marina żeglarska, a w sezonie wakacyjnym po jeziorze pływa mały statek spacerowy. Ponadto duża liczba tras pieszych i rowerowych inspiruje do wycieczek.

Otoczenie Dąbek jest także atrakcyjne. Sąsiedni Bobolin to tajemnicza historia działa Dora, bunkry na plaży oraz stadnina koni. Natomiast Darłowo wabi turystów zabytkami - kościoły: św. Gertrudy, św. Jerzego, Mariacki, Zamek Książąt Pomorskich, Brama Kamienna, latarnia morska i portem, z którego można wypłynąć w krótki rejs po Bałtyku.© Portal Dabki.pl noclegi • informacje • atrakcje

Akcept.eu - Marketing dla obiektów noclegowych