Dąbki

76-156 Dąbki, ul. Łąkowa 8

Domki Wakacyjne SŁONECZNY BRZEG

KOMFORTOWE DOMKI LETNISKOWE W DĄBKACH.

Serdecznie zapraszamy do pięknej, nadmorskiej miejscowości Dąbki w województwie Zachodniopomorskim. Proponujemy wypoczynek w komfortowo urządzonych, drewnianych domkach letniskowych. Nasze domki znajdują się w odległości 400 m od morza oraz jeziora Bukowo przy ulicy Łąkowej.

Wyposażenie pokoi

Do państwa dyspozycji 16 domków letniskowych jedno i dwu pokojowych oraz domek piętrowy. Kompleks jest w całości ogrodzony, można zaparkować samochód bezpośrednio przy domku. Na terenie znajduje się również plac zabaw, cymbergaj, piłkarzyki dla dzieci i młodzieży.

Domki Letniskowe 2 pokojowe 5 os.
- TV 21"
- kabina prysznicowa, WC
- lodówka
- czajnik, kuchenka elektryczna 2 palnikowa
- naczynia kuchenne i stołowe
- przenośny grill
- zlewozmywak
- parawan, 2 leżaki
- zadaszony taras
- meble ogrodowe
- miejsce parkingowe
- internet Wi-Fi

Domki Letniskowe 1 pokojowe 4 os.
- TV 21"
- kabina prysznicowa, WC - lodówka
- czajnik, kuchenka elektryczna 1 palnikowa
- naczynia kuchenne i stołowe
- przenośny grill - parawan, 2 leżaki
- zadaszony taras
- meble ogrodowe
- miejsce parkingowe
- internet Wi-Fi

Domek Letniskowy piętrowy 6 os.
1 piętro 2 sypialnie 2 osobowe
parter:
- wersalka 2 osobowa
- TV 32"
- kabina prysznicowa, wc
- lodówka
- czajnik, kuchenka elektryczna 2 palnikowa
- naczynia kuchenne i stołowe
- przenośny grill
- zlewozmywak
- parawan, 3 leżaki
- zadaszony taras
- meble ogrodowe
- internet WI-FI

Wszystkich gości ośrodka wczasowego Słoneczny Brzeg bardzo serdecznie zapraszamy na posiłki do naszej restauracji FISH-PUB, która funkcjonuje w Dąbkach przy ul. Darłowskiej 26.

Cennik

Aktualny cennik dostępny na stronie obiektu www.domkislonecznybrzeg.pl

Lokalizacja

Domki Wakacyjne SŁONECZNY BRZEG

76-156 Dąbki, ul. Łąkowa 8

94 31 48 145

501 523 883

Wyślij zapytanie

Sprawdź trasę dojazdu:

Wyślij zapytanie o nocleg

Wybierz datę pobytu

Zaznacz, jeżeli dopuszczasz elastyczność terminu.

Dane i treść zapytania

Na ten adres odpiszemy

Kod weryfikacyjny

Dąbki

Dąbki to nadbałtycka miejscowość uzdrowiskowa zlokalizowana po środku Wybrzeża Słowińskiego, między Bałtykiem i jeziorem Bukowo. Bezspornie najważniejszą atrakcją turystyczną tego letniska jest nadmorska plaża, która jest szeroka i piaszczysta. Na plaży, tu i ówdzie w okolicy samego zejścia do wody, napotkać można wielobarwne, niewielkie kamyczki, a czasem cząstki bursztynu - perły naszego morza. Równolegle do plaży, pośród rosnącego na wydmach, lasu sosnowego, rozciąga się długa (ok 6 km) promenada.

Kolejną ciekawostką jest dość duże jezioro Bukowo. Powierzchnia jeziora to prawie 20 km2. Dobrze przygotowany brzeg jeziora wabi pasjonatów wodnych sportów oraz wędkarzy. Zlokalizowane tu wypożyczalnie oferują sprzęt wodniacki, natomiast szkoły zajęcia kitesurfingu, żeglarstwa, windsurfingu. Nad jeziorem działa także marina żeglarska, a w sezonie po jeziorze pływa nieduży stateczek spacerowy. Dodatkowo w okolicy jeziora i Dąbek można spacerować, chodzić z kijkami, jeździć na rowerze lub konno.

Za sprawą panującego tutaj zdrowego mikroklimatu, czystego, przesyconego jodem powietrza, przenikającego się z aromatem licznych drzew iglastych oraz okazałych lasów od 2007 r. Dąbki są uznanym oficjalnie nadmorskim uzdrowiskiem. Do miejscowości tej przez pełny rok przyjeżdżają kuracjusze. Leczy się tu m. in. różne dolegliwości kardiologiczne, reumatyczne, choroby układu oddechowego oraz nerwice.

W sąsiedztwie Dąbek także czeka na turystów wiele atrakcji. Darłowo przyciąga wczasowiczów zabytkami - Zamek Książąt Pomorskich, darłowskie kościoły: św. Jerzego, św. Gertrudy Mariacki, latarnia morska, Brama Kamienna oraz portem, z którego można wypłynąć w krótki rejs na Bałtyk. W Bobolinie można zobaczyć bunkry na plaży, zapoznać się z historią działa Dora oraz pojeździć konno.© Portal Dabki.pl noclegi • informacje • atrakcje

Akcept.eu - Marketing dla obiektów noclegowych