Opis

Kamienica Parkowa zlokalizowana jest w centrum uzdrowiskowej miejscowości Dąbki, 450 m od morza oraz 900 m od jeziora Bukowo. Oferta zawiera 34 apartamenty z prywatnym ogródekiem oraz z balkonem na piętrze. W budynku znajduje się winda. Układ pomieszczeń apartamentów obejmuje salon z aneksem kuchennym, sypialnię oraz łazienkę. Na terenie obiektu znajduje się plac zabaw oraz bezpłatny parking. Akceptujemy zwierzęta.

Wyposażenie

W swojej ofercie posiadamy nowoczesne i komfortowo urządzone apartamenty o powierzchni od 36 m2 do 64 m2, zlokalizowane jedynie 450 m od morza. Układ pomieszczeń apartamentów obejmuje salon z aneksem kuchennym, sypialnię oraz łazienkę.

W salonie znajduje się TV, stół z krzesłami oraz 2 osobowa rozkładana sofa.
Aneks kuchenny wyposażony jest w płytę indukcyjną, lodówkę, piekarnik z funkcją mikrofali, zmywarkę oraz ekspres do kawy. 
W sypialni znajduje się łóżko małżeńskie.
W łazience znajduje się prysznic, pralka oraz suszarka do włosów.

Apartamenty są 4 osobowe oraz posiadamy jeden apartament 6 osobowy, którego niebywałym atutem jest taras o powierzchni 28m2.
Do każdego apartamentu należy komórka lokatorska zamykana na klucz, np. na rowery.

Akceptujemy zwierzęta :)

Cennik

Cena za apartament 4 osobowy od 250,00 zł do 550,00 zł w zależności od sezonu.

 

Wyślij zapytanie

KAMIENICA PARKOWA

Administratorem Twoich danych osobowych jest firma AKCEPT, Plac Piastowski 14/2, 58-560 Jelenia Góra, szczegóły w jaki sposób przetwarzamy Twoje dane oraz jakie masz prawa z tym związane znajdziesz w Polityce Prywatności Wypełniając formularz i klikając przycisk „wyślij zapytanie":, wyrażasz zgodę na przesłanie Twojego zapytania, w tym Twoich danych osobowych do właściciela obiektu noclegowego Baltic Komfort Przemysław Ślepko, ul. Ołówkowa 27, 05-800, Pruszków, który zgodnie z art. 13. pkt 16 „REGULAMINU KORZYSTANIA Z PORTALI NALEŻĄCYCH DO FIRMY AKCEPT", w momencie przekazania danych osobowych Odwiedzającego poprzez Portale z formularza zapytań, ma zapewnić ich bezpieczeństwo zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych(określane jako „RODO", „ORODO", „GDPR" lub „Ogólne Rozporządzenie o Ochronie Danych") oraz obowiązujących przepisów krajowych.https://www.kamienicaparkowa.co...
KAMIENICA PARKOWA

Chcesz, abyśmy mogli rozwijać ten portal dla Ciebie i innych turystów ?

Poinformuj właściciela, że dzwonisz z portalu dabki.pl

+48 518 373 999
Chcesz dodać obiekt?

Masz pytania odnośnie portalu, reklamy lub inne propozycje?
Zadzwoń lub napisz do nas!

Redakcja portalu nie udziela informacji o wolnych miejscach noclegowych

Akcept - marketing obiektów noclegowych

Nasze biuro:

Plac Piastowski 14/2,

58-560 Jelenia Góra

Godziny pracy:

poniedziałek - piątek: 8:00-16:00